logo
head photo
head photo
Sea Yacht Ing. Josef Čtvrtečka
International Yacht Charter Executive Director
Jordana Jovkova 3258 Mobil: +420 606 469 056
143 00 Praha 4 - Czech Republic Tel./Fax: +420 222 950 970
https:// www.seayacht.cz E-mail: info@seayacht.cz

      Cestovní agentura Sea Yacht působí na českém trhu již od roku 1996 a od roku 2002 nabízí svoje služby i na Slovensku, kde si již získala za tuto dobu řadu svých příznivců. Pro svoji, neustále se rozšiřující klientelu
zajišuje pronájem plachetnic a motorových lodí mnoha předních světových charterových společností, nabízejících
tisíce lodí všech typů a velikostí. K vyhledávání a rezervaci lodí využívá všechny celosvětové on-line rezervační systémy, které obsahují kompletní nabídku veškerých lodí, ve všech oblastech celého světa. Může tak zajistit pronájem cenově nejvýhodnější lodi, odpovídající všem požadavkům klienta, v kterékoliv oblasti světa.

      Za zprostředkování pronájmu objednané lodi neúčtuje klientům žádný poplatek. Veškeré činnosti spojené s tímto pronájmem provádí pro klienty nejen bezplatně, ale vždy jim poskytuje ještě řadu výrazných slev z ceníkové ceny. Kromě slev, které nabízejí chartelové společnosti ( slevy first a last minute, sleva za pronájem lodi na více týdnů, sleva za opakovaný pronájem atd. ) poskytuje všem ještě navíc vlastní slevy. Klient tak zaplatí za pronájem lodi vždy výrazně nižší cenu, než je cena uvedená v ceníku chartelové společnosti provozující tuto loď a také nižší, než je cena jiných agentur.
Také za zprostředkování dalších služeb ( viz Nabízené služby ) neúčtuje svým klientům žádný poplatek ( klient tak zaplatí, pouze cenu odpovídající požadované službě, sníženou o případné slevy ).

      Ing. Josef Čtvrtečka, který už 29 let provozuje agenturu Sea Yacht, se námořnímu jachtingu aktivně věnuje již více než 40 let, během kterých absolvoval jako kapitán přes 70 plaveb, při nichž strávil na nejrůznějších světových mořích více než dva roky a uplul téměř 25 000 námořních mil. Jedny z prvních plaveb ve funkci kapitána absolvoval na Baltu na vlastnoručně postavené jachtě. Nyní získaných zkušeností a kontaktů využívá k poskytování co nejkvalitnějších služeb svým klientům. Může zasvěceně poradit s výběrem vhodné lodi, oblasti i trasy.


SEA YACHT - Ing. Josef Čtvrtečka,   Jordana Jovkova 3258,   Praha 4,   Mobil: +420 606 469 056,   info@seayacht.cz